7 серпня Владика Володимир в Житомирській облдержадміністрації прийняв участь в обговоренні питань щодо проведення Хресної ходи в м.Житомир до 1030-ліття Хрення Київської Русі.
7 серпня Владика Володимир в Житомирській облдержадміністрації прийняв участь в обговоренні питань щодо проведення Хресної ходи в м.Житомир до 1030-ліття Хрення Київської Русі.«Церква – це душа і серце українського народу. Так зазначає митрополит Іларіон Огієнко. І я впевнений у тому, що церква і держава завжди мають співпрацювати. Ми бачимо, що президент робить все для того, аби у нас була єдина Помісна Церква. І наша з вами мета й...
Читати далі