Архієпископ Володимир взяв участь в установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради при Черняхівській райдержадміністрації.
6 вересня 2018 року, Архієпископ Житомирський і Поліський, взяв участь в установчих зборах громадської ради при Черняхівській райдержадміністрації .Голова громадської ради при Черняхівській райдержадміністрації попереднього скликання Вячеслав Максимчук доповів про роботу громадської ради за 2016-2018 роки. Голова ініціативної групи Микола Мартиненко доповів про підготовку до проведення установчих зборів для формування...
Читати далі