Огієнківські читання в рідній школі владики Володимира
Щороку в Черняхівській гімназії проходять Огієнківські читання. Не став винятком і цей. 15.05 19 у затишному приміщенні гімназійної медіатеки зібралися учні 10 Б класу разом зі своїм вчителем української мови та літератури В.Л. Осецькою, працівники медіатеки, А.Ю.Шевцова – заступник директора, історик. Почесним гостем став Владика Володимир (В. Шлапак) - співзасновник заходу. Учні пригадали сторінки біографії І.І.Огієнка...
Читати далі