Відбулася розширена нарада духовенства Житомирсько-Поліської єпархії.
9 липня 2019 року Божого, у приміщенні єпархіального управління відбулася розширена нарада духовенства єпархії, яке очолив Високопреосвященніший Володимир, Архієпископ Житомирський і Поліський.Вступне слово до духовенства виголосив керуючий єпархією, де подякував усім за присутність. Привітавши усіх, ознайомив усіх з останніми новинами та подіями в ПЦУ.Архієпископ Володимир вислухав усіх присутніх священиків про хід...
Читати далі