Владика Володимир служив панахиду за загиблими Героями Небесної сотні
Ввечері 20 лютого 2019 р.Б. Його Високопреосвященство, архієпископ Житомирський і Поліський Володимир разом з єпископом Житомирським і Овруцьким Паїсієм та з представниками Ради Церков Житомирщини вшанували пам'ять за загиблими на майдані Героями Небесної сотні.На траурний мітинг зібралися місцева влада,ітелегенція ,військові та кілька сотень житомирян, щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної сотні, котрі загинули 5 років тому...
Читати далі