Губернатор Житомирщини зустрівся з міжхристиянською радою церков області
29 листопада 2016 року Божого голова облдержадміністрації Ігор Гундич та заступник голови ОДА Ярослав Лагута зустрілися із представниками Обласної міжцерковної ради християнських церков (Рада церков).Вперше засідання ради пройшло за участю новопризначеного керівника Житомирської області .До керівників християнських церков міста та області звернувся І.П.Гундич сказавши :«Церкви – це невід’ємна частина суспільства. Для того, аби...
Читати далі