Архієпископ Володимир відслужив молебень за Україну у переддень Дня Державного Прапора та Дня незалежності в Черняхові
Зранку, 21 серпня 2015 р.Б. біля обеліску слави на запрошення голови райдержадміністрації Анатолій Підлісного, голови районної ради Володимира Троценка та селищниго голови Івана Бабицького архієпископом Житомирським і Поліським Володимиром було відслужено молобень за Україну та український народ.
Після молебну голова райдержадміністрації Анатолій Підлісний та голова районної ради Володимир Троценко щиро привітали жителів Черняхівщини з Днем Державного Прапора України, 24-ю річницею незалежності України, які дорогі серцю кожного українця. Вони зазначили, що Україна переживає складні часи, наші герої відстоюють незалежність та цілісність держави на сході країни. Зауважили, що будь-яка допомога нашим захисникам , їхнім сім`ям, їхнім діткам – це обов`язок кожного з нас, кожного із керівників.
Керівники району подякували хліборобам, освітянам, працівникам охорони здоров’я, культури, підприємцям, спортсменам, усім тим, хто своєю щоденною, наполегливою працею прославляє та збагачує Черняхівщину , а відтак – нашу державу.
Побажали всім миру, щастя і процвітання.
Хвилиною мовчання присутні вшанували борців, що полягли за свободу та незалежність України.
В ході проведення заходу прозвучали імена жителів району, які захинули захищаючи мир і спокій українського народу на Сході нашої держави.
У виконанні мистецьких колективів, аматорів сцени районного будинку культури звучали духовні та патріотичні пісні, поезія.
Завершилися урочисті заходи виконанням Державного Гімну України та Духовног Гімну "Боже Велкий Єдиний".