Владика Володимир відвідав Житомирський Національний Агроекологічний університет
14листопада 2017 року Божого Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир відвідав технологічний факультет при Житомирському Національному Агроекологічному університеті. Метою зустрічі є тісна співпраця Церкви і Держави та впровадження патріотичного виховання серед молодого покоління.
Архієпископ Володимир прочитав лекцію студентам першого курсу на тему << Життя і творчість митрополита Іларіона ( Огієнка) >>. Владикою було завдання якнайбільше донести та зосередити увагу слухачів на цій постатті адже митрополит Іларіон Огієнко в миру Іван Іванович Огієнко народився в смт Брусилові Житомирської області.Він являється церковно-громадським діячем,філософом та науковцем.
Молодь мала пожливість поспілкуватися з духовною особою та задати ряд запитань.