Загальна сповідь духовенства Житомирської єпархії
24 березня 2018 року Божого в день Похвали Пресвятої Богородиці в кафедральному храмі Святої рівноапостольної Марії Магдалини м.Житомира Його Високопреосвященство , Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир очолив Божественну літургію та молебень до Пресвятої Богородиці у співслужінні духовенства Житомирської єпархії . Після відпусту архіпастир звернувся до духовенства та вірних з повчальним словом приуроченому...
Читати далі