Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир очолив Божествену Літургію Іоана Золотоустого з нагоди 15-тої річниці архієрейської хіротонії Свято-Покровському храмі м. Житомир
20 червня 2024 року Божого в честь 15-тої річниці архієрейської хіротонії керуючий Житомирсько- Поліською єпархією, Високопреосвященніший Архієпископ Володимир очолив Божественну літургію Іоана Золотоустого в Свято - Покровському храмі міста Житомира який перебуває в стані відродження. На паперті храму свого архіпастиря радо вірні зустріли з хлібом сіллю та подарували букет троянд , а у храмі митрофорний протоієрей Анатолій...
Читати далі